İLÇEMİZE İLÇE MÜFTÜSÜ OLARAK ATANAN İLÇE MÜFTÜMÜZ SAYIN MELİK AKDOĞMUŞ İLÇEMİZDEKİ GÖREVİNE BAŞLAMIŞTIR.
24.05.2022
ADANA İLİ SAİMBEYLİ İLÇESİNE TAYİNİ ÇIKAN İLÇE MÜFTÜSÜ SAYIN ALİ BAHADIR İLÇEDEKİ GÖREVİNDEN AYRILDI.
16.11.2021
İLÇEMİZ MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI YAPILDI.
20.10.2021
İlçe Müftülüğümüz tarafından “Mevlid-i Nebi” programı düzenlendi.Programa coşkulu katılım oldu.
Bu Yıl "Cami ve İlim" temasıyla 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Ali BAHADIR,İlçe Kaymakamımız Sayın Tuncay KALDIRIM’ı makamında ziyaret etti.
07.10.2020
Çüngüş İlçe Müftülüğü olarak Tüm Camilerimizde COVİD-19 denetimleri yapılıp gereken tedbirler İlçe Müftümüz Ali BAHADIR tarafından personellerimize anlatılıyor.
05.10.2020
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.